Tüm kategoriler
Tümünü gör
En Çok Satılanlar
101 ürün
Antep Fıstığı Satın Al – Gaziantep’in Geleneksel Türk Fıstıkları
30 ürün
Lokum – Geleneksel Türk Tatlıları
62 ürün
Domates & Biber Domates & Biber Salçası
5 ürün
Turşu – Geleneksel Türk Turşu Çeşitleri
4 ürün
Bal – Doğal Bal Çeşitleri
13 ürün
Kuruyemiş Satın Al – Antep Fıstığı, Badem & Geleneksel Türk Kuruyemişleri
34 ürün
Baharat – Türk Baharat Çeşitleri
24 ürün
Pestil & Cevizli Sucuk Satın Al – Geleneksel Türk Atıştırmalıkları
16 ürün
Reçel – Meyve Reçelleri
17 ürün
Köy Ürünleri Satın Al – Geleneksel ve Doğal Türk Lezzetleri
60 ürün
Sevilen Türk Marketi Ürünleri
72 ürün
Köy Sefası Oliven
22 ürün
Kurutulmuş Meyveler
27 ürün
Anteplim Doğal Kozmetik – Günlük Bakım Ürünleri
23 ürün
Pekmez Çeşitleri
18 ürün
Küçük Paketler – Pratik boyutlarda Türk spesiyaliteleri
57 ürün
Kurutulmuş Sebzeler
7 ürün
Hurma Çeşitleri
3 ürün
Anteplim Sirke & Özel Macunlar – Geleneksel Lezzetler
32 ürün
Önerilerimiz
19 ürün
Türkische Geschenkboxen für besondere Anlässe online kaufen
3 ürün
Türk Çayı, Bitki Çayları ve Kahve – Türkiye’den Sofranıza
8 ürün
Kleine Haushaltsgeräte | Praktische Küchengeräte online kaufen | Anteplim
0 ürün
İndirimler – Güncel Kampanyalar
47 ürün
Anteplim favorileri
Tümünü gör-
Türk Karakovan Petek Balı 1.350–1.450 g
Normal fiyat €52,49 EURNormal fiyatBirim fiyat €43,74/kg€59,99 EURİndirimli fiyat €52,49 EURİndirim -
İndirimAcı Antep Pul Biberi 200g
Normal fiyat €8,49 EURNormal fiyatBirim fiyat €33,96/kg€9,99 EURİndirimli fiyat €8,49 EURİndirim -
Anteplim Karışık Kuruyemiş 800 g – Premium Lezzet, Taze & Aromatik
Normal fiyat €17,99 EURNormal fiyatBirim fiyat €22,49/kg€18,99 EURİndirimli fiyat €17,99 EURİndirim -
Anteplim %100 Doğal Dut Özü 700g – Katkısız ve Saf Maulbeerextrakt
Normal fiyat €15,99 EURNormal fiyatBirim fiyat €23,87/kg€18,99 EURİndirimli fiyat €15,99 EURİndirim -
Anteplim Beyaz Dut Kurusu 500 g – Doğal & Şeker İlavesiz
Normal fiyat €12,90 EURNormal fiyatBirim fiyat €25,80/kg€16,90 EURİndirimli fiyat €12,90 EURİndirim -
Anteplim Giresun Çifte Kavrulmuş Fındık 700 g – Çıtır, Aromatik & Premium
Normal fiyat €19,99 EURNormal fiyatBirim fiyat €28,56/kg€21,99 EURİndirimli fiyat €19,99 EURİndirim
Anteplim’in hikâyesi
Bir Anadolu hikâyesi, Avrupa’da büyüyor.
2020’den beri Gaziantep’in ve Anadolu’nun seçkin lezzetlerini Böblingen’den Avrupa’daki sofralara ulaştırıyoruz. Her ürün, kendi ailemiz için seçer gibi özenle seçilir.
Taze hazırlanır, güvenle gönderilir
Almanya içi siparişler DHL ile gönderilir. 79,99 € ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Saat 18.00’e kadar verilen siparişler bir sonraki iş gününde yola çıkar.
Unsere Produktkategorien
Collections
🚚 Kargo ve teslimat
Hızlı, güvenli ve şeffaf gönderim
Siparişlerinizi Almanya’daki depomuzda özenle hazırlıyor ve DHL ile takipli olarak gönderiyoruz.
Avrupa grubu 1: Avusturya, Belçika, Danimarka, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Monako ve Slovakya. Siparişiniz gönderildiğinde takip numaranız e-posta ile iletilir.